O Firmie


Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym doradztwem podatkowym zarówno dla dużych podmiotów jak i dla indywidualnych przedsiębiorców. Doświadczenie zdobywane przez wiele lat w międzynarodowych firmach doradczych należących do Wielkiej Czwórki umożliwia nam każdorazowe indywidualne dopasowanie się do potrzeb naszych klientów. Rozumiemy założenia firm cechujących się większą tolerancją ryzyka podatkowego, pomagamy podmiotom preferującym bezpieczeństwo podatkowe. Jesteśmy elastyczni w kształtowaniu relacji z naszymi klientami – dla nich szukamy najlepszych rozwiązań.


Licencjonowany doradca podatkowy (numer wpisu 009904), podatkami zajmuje się od 1997 roku, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W ramach swojej kariery zawodowej miał możliwość pracy w firmie Arthur Andersen, a następnie w firmie Ernst & Young gdzie doszedł do stanowiska dyrektora oddziału podatkowego Katowice-Kraków. Uczestniczył między innymi w projektach prywatyzacyjnych największych firm w Polsce, restrukturyzacjach podatkowych grup międzynarodowych, wprowadzaniu podmiotów do stref ekonomicznych.


Był odpowiedzialny za bieżące doradztwo podatkowe dla wielu firm z branży motoryzacyjnej, energetycznej, FMCG. Autor licznych profesjonalnych publikacji na łamach Przeglądu Podatkowego, Monitora Podatkowego, Rzeczpospolitej i Gazety Wyborczej, współautor książki o VI Dyrektywie VAT.